Antalya Olympos Yamaç Paraşürü ( Para-Gliding )
Antalya Gezi Sitesi
http://www.geziantalya.com/tur.asp?id=67
   
 
  Antalya Olympos Yamaç Paraşürü ( Para-Gliding )
   
  20-40 dk uçuş, ekipman, rehberlik ve sigorta dahil
   
 
99 €
 
Antalya Olympos Yamaç Paraşürü ( Para-Gliding ):
   
 

Uçuşumuzu Adrasan - Karaöz Mevkisi olan 1000 metre Pistimizden gerçekleştirmekteyiz. Rüzgar yönüne göre Adrasan yada Karaöz plajına iniş yapmaktayız. Buradan gerçekleşen uçuşlar en asgari 20 dakika en fazla 40 dakika sürmektedir.Bu süre pilotun insiyatifinden çok rüzgarın kaldırma kuvvetine endeksli olarak değişmektedir.Tabiki saatlerce havada kalabilmemizde havanın uygunluğuna bağlı olmaktadır.

 

Turumuz Yolcu alınışı olan Olympos Bayramın Ağaç evlerinden başlamaktadır.15 dakikalık yolculukla dağın başlangıç noktasına ulaşıp oradan 15 dakikalık dağa jeep safari şeklinde tırmanıp pistimize ulaşmaktayız.Hava durum değerlendirmesi uçuş brifingi sonunda uçuşlarımıza başlamaktayız .

110-120 maksimim kiloda olan yolcularımıza Gelidonya Feneri, Adrasan, Karaöz kentselinin üzerinde uçuşlarımızı tamamlayıp yolcu isteğine göre spiral manevra ile heyecanlandırıyoruz (yüksek hızda G kuvvetine maruz kalmak, tehlikesi olmayan iniş manevrasıdır.) .

 

Bu sahillerde anlaşmalı olduğumuz restaurant önüne indirip burada malzemeler toplanırken yolcuları dinlenmeye alıp Havada Çekmiş olduğumuz Videoları İzleterek Alınış Noktasına olan 15 dakikalık dönüş servisini gerçekleştirmekteyiz . Grup uçuşlarında yolcular sahilde ağırlanmakta akşam uçuşları bitiminde toplanmanın ardından Olympos Antalya yol kavşağında kendi imkanları ile dönüşleri sağlanmak üzere turumuz tamamlanmaktadır..

 

Bu turda kalp rahatsızlığı ve 120 kg üstü yolcu uçuşları gerçekleştirilmemektedir. Felçli insanlar için özel bilgi verilmesi şartında durum değerlendirmesi yapılarak uçuş imkanı sağlanabilmektedir.

1500 TL` ye kadar olan kaza masrafı yolcunun kendisi tarafından karşılanır.(Pilotaj Hatası Hariç) Genellikle buradaki maksat;  yolcuya anlatılan gerek rehber gerek pilot tarafından verilen kalkış ve iniş eğitimine uymamaktan ayak burkulması gibi sorunlara ve art niyete karşı bir tedbir olarak getirilmiş bir şarttır.

 

NOT: Bugüne kadar hiç kaza yaşanmamıştır.Güvenlik ön şartımızdır..

   
   
 
Ulaşım :
   
 
Kendi aracınızla katılabilir veya bizim transfer hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
   
   
 
Ödeme Seçenekleri :
   
 
Banka havalesi, anlaşmalı kredi kartlarına vade farkı ile 6 taksit veya tek çekim imkanı vardır.
   
 
 
   
  Turlarımızın Tamamı İçin:
  http://www.geziantalya.com/turlar.asp